אולטרה 5 מערכת טיהור אוויר למזגן מיני מרכזי

אולטרה 5 מערכת טיהור אוויר למזגן מיני מרכזי

מערכת אולטרה 5 כוללת מנורת UVC המותקנת בתוך מזגנים מיני מרכזיים ומפוצלים מייצרת אנרגיית אולטרה סגול המשמידה באופן מיידי מיקרואורגניזמים מזיקים המצויים בבית. כך, האוויר שנכנס ויוצא מהמזגן – מטוהר תמיד ומייצר עבורנו סביבה סטרילית.

אולי בעתיד לא נבין איך יכולנו לחלוק את האוויר שאנו נושמים עם כל כך הרבה חיידקים, וירוסים, פטריות, עובשים, נבגים ושאר יצורים מקרוסקופיים שחיבלו באיכות חיינו בסתר ואף ריתקו אותנו למיטה לא פעם. אבל יש כאלה שהעתיד של אוויר נקי מחכה להם בדמות מנורת UVC.
מערכת אולטרה 5 מתאימה למשרדים, לבתי עסק, לבתי מגורים ולכל מקום בו מותקן מזגן מיני מרכזי או מפוצל. באמצעות טכנולוגיה ייחודית, המערכת מטהרת את האוויר בחלל הסגור והממוזג ומונעת את הישארותם של אורחים מיקרוסקופיים לא רצויים.

אתם בוודאי מכירים את הסיטואציה הבאה: מישהו מתחיל להשתעל ותוך יומיים נוצרת שרשרת חולים מסביבו.
זו בדיוק הסיבה שמערכות טיהור אוויר באולטרה סגול מותקנות בבתי חולים רבים, במיוחד בארה”ב שם הטכנולוגיה מוכרת מזה 25 שנים. אך גם ללא מחלות, האוויר שאנו נושמים מהמזגן עמוס במזיקים האחראים לאיכות חיים ירודה. חוסר ריכוז, אלרגיות, קוצר נשימה, ריחות רעים וגם מחלות כרוניות יכולים להיות תוצאה של מיקרואורגניזם שאנחנו אפילו לא ערים לקיומם.

החדשות הטובות הן: בקלות ובעלות השווה לכל נפש, ניתן לשדרג את איכות חיינו באופן בל יתואר. מערכת אולטרה 5 הכוללת מנורת UVC תהפוך כל מזגן מיני מרכזי ומפוצל, חדש או ישן, למטהר אוויר. המערכת שומרת על הסטריליות של צינורות הקירור ותעלות האוויר ומשמידה את רובד החיידקים המצטברים על החלקים הפנימיים של המזגן.

כתוצאה מכך, בנוסף לטיהור האוויר, מערכת הקירור אינה נסתמת ופועלת באופן אופטימלי תוך חסכון בעלויות תחזוקה ואנרגיה. מחקרים מדעיים, שנערכו באוניברסיטאות מובילות בארה”ב ובקנדה, חשפו את יעילותה הגבוהה של טכנולוגיה זו והוכיחו את תועלתה הרבה לטובת הבריאות, התחזוקה והחיסכון.
כמו כן מנורת UVC עומדת בתקנים החמורים ביותר של המשרד להגנת הסביבה האמריקאי EPA.
להזמנת המנורה השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם.