אנחנו

סטריליין, כי לא מתפשרים על אוויר נקי

תחום טיהור האוויר באמצעות UV נמצא בצמיחה מואצת בארץ ובעולם. בשנים האחרונות ישנה הכרה הולכת ומעמיקה בחשיבות איכות האוויר שאנו נושמים. מחקרים קושרים בין מגוון רחב של מחלות נשימה ואחרות לבין אוויר באיכות ירודה ומזהמים נישאים באוויר.

אנשים כבר לא מעוניינים להתפשר על איכות האוויר שהם נושמים ועל הסיכונים הכרוכים בנשימת אוויר באיכות ירודה. המודעת הגוברת לעניין יוצרת אצל אנשים ציפייה שביתם, מקום העבודה שלהם ובתי העסק שהם פוקדים יהיו מוגנים ובטוחים ככל שאפשר.

סטריליין מבקשת להביא את בשורת הטיהור ב-UV לציבור רחב ככל האפשר בישראל, על מנת שכולנו נוכל לנשום אוויר באיכות גבוהה ונקי ממזיקים.

סטריליין מציעה את הפתרונות המתקדמים בעולם בתחום הטיהור ב-UV. מוצריה פורצי הדרך של סטריליין מתאימים לעסקים קטנים וגדולים, למבני ציבור, למרפאות, למשרדים ולבתי מגורים.

ד״ר יוסף שאלתיאל - מדען ראשי​

ד״ר שאלתיאל ייסד את פרוטליקס בע״מ בשנת 1993 ושירת בחברה כסגן הנשיא לענייני מחקר ופיתוח. בפרוטליקס, פיתח שאלתיאל את טכנולוגיית הריאקטור שעד היום הינה הטכנולוגיה היחידה שמאפשרת גידול תעשייתי של תאי צמחים. תחת הנהגתו המדעית פיתחה החברה שני חלבונים לטיפול במחלה ליזוזומית, כאשר אחד מהם היה החלבון הפרמצבטי הראשון שמופק על ידי צמחים שזכה לאישורי ה-FDA, EMA ורשויות בריאות אחרות.

3 חלבונים שפותחו על-ידי החברה מצויים במחקרים קליניים בבני-אדם: Acethylcholinesterase, DNase לחולי סיסטיק פיברוזיס, ו- antiTNFα לטיפול בתסמונת המעי הרגיז. ד״ר שאלתיאל היה מעורב בפיתוח הרגולטורי, בתהליך בקרת האיכות ותהליך הייצור ועבד רבות מול ה-FDA.

לפני שייסד את פרוטליקס, היה ד״ר שאלתיאל שותף מחקר במרכז הטכנולוגי מיגל, וכן שירת כסגן ראש מחלקת הביולוגיה במרכז הביוכימי של צה״ל וככימאי במקור כימיקלים בע״מ.

ד״ר שאלתיאל ערך פוסט דוקטורט באוניברסיטת ברקלי בקליפורניה ובאוניבריסטת רוטגרס בניו ג׳רזי. הוא חתום על למעלה מ-40 מחקרים ואבסטרקטים בביוכימיה ובפיזיולוגיית התא הצמחי ומחזיק ב-7 פטנטים.

ד״ר שאלתיאל קיבל את תואר הדוקטור בביוכימיה של הצומח ממכון וייצמן למדע, תואר שני בביוכימיה מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון בביולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון.